XI Miejski Konkurs Plastyczny „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”

Administrator 15 listopada 2018, 17:43

W październiku 2018 r. wychowawcy świetlicy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile zorganizowali XI Miejski Konkurs Plastyczny „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”, który był skierowany do uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej.
Na konkurs wpłynęło 86 prac plastycznych ze wszystkich pilskich szkół podstawowych. 13 listopada 2018 r. komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych:
– klasy pierwsze: I miejsce – Gabriela Matejek (SP-3), II miejsce – Gracjan Zublewicz (SP-11), III miejsce – Magdalena Uliczka (SP-4), wyróżnienie – Damaris Beckendorf (SP-11), Anna Buda (SP-3), Wiktor Szczęch (SP-5), Amelia Zdrojek (SP-7),
– klasy drugie: I miejsce – Oliwia Skwarek (SP-2), II miejsce – Nikola Kwiatkowska (SP-5), III miejsce – Maja Paczesna (SP-3), wyróżnienie – Karolina Karpińska (SP-7), Natalia Kin (SP-2), Olga Palińska (SP-3), Jan Świerczyński (SP-6),
– klasy trzecie: I miejsce – Helena Bekierska (SP-6), II miejsce – Marcelina Michno (SP-5), III miejsce – Michał Czarnecki (SP Towarzystwa Salezjańskiego), wyróżnienie – Katarzyna Perek (SP-6), Oliwia Zbierajewska (SP- 12 z Oddziałami Integracyjnymi).
Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do uczestnictwa w przyszłym roku.