X Bieg Lotnika

Administrator 18 października 2017, 20:57

Tagi:

13 października 2017 r. odbył się organizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 w Pile im. Lotników Polskich w Pile X Bieg Lotnika o Puchar Prezydenta Miasta Piły. Uczniowie naszej szkoły pod opieką pp. A. Adamskiej, I. Adaszak – Kontek i D. Ratajczak dzielnie stanęli na starcie, żeby stawić czoła wyzwaniu.
Na poziomie klas 1 – 3 szkoły podstawowej w kategorii chłopców I miejsce zajął Filip Rysiewski z klasy 3a. Na poziomie klas 4 – 6 w kategorii chłopców II miejsce zajął Filip Kubera z klasy 6a. W klasyfikacji ogólnej klas podstawowych i gimnazjalnych nasza szkoła zajęła III miejsce.
Szkołę w zawodach reprezentowali:
– z klas 1 – 3: Nikola Borysewicz (3e), Michalina Cyperska (3c), Łukasz Domagalski (3e), Oliwia Gardocka (3e), Lena Jurgiewicz (3b), Oliwier Otto (3c), Jan Walewski (3c), Miłosz Wróblewski (3c),
– z klas 4 – 6: Antonia Małachowska (5a), Weronika Ratajczak (5a), Oskar Spiliszewski (5a), Wojciech Szulczyński (5a), Marcelina Grabowska (6a), Filip Kubera (6a), Aleksandra Szerement (6a), Weronika Burdziak (6b), Julia Chalecka (6b),
– z klas 7 i gimnazjalnych: Katarzyna Guss (7a), Kostyantyn Kholiava (7a), Laura Szmyt (7a), Kornelia Zimniak (7a), Hubert Żelazny (7a), Nel Pawłow (7b), Weronika Rzanny (7c), Wiktoria Zakrzewska (7c), Jakub Czapliński (3A), Bartosz Gryka (3A), Mateusz Marcinkowski (3A), Paulina Nowak (3A), Weronika Szaroleta (3A), Jakub Grzelka (3C), Jakub Jurałowicz (3C), Mateusz Szyszka (3C).
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za uczestnictwo, a zwycięzcom i medalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!