facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Wyślij pączka do Afryki”

Administrator 7 marca 2019, 10:24

Za nami kolejna akcja Szkolnego Koła Misyjnego, prowadzonego przez p. Ewę Koniec. Nasza placówka ponownie wzięła udział w akcji „Wyślij pączka do Afryki”, organizowanej przez Fundację Kapucyni i Misje. W „tłusty czwartek”, 28 lutego 2019 r., na specjalnie przygotowanym przez Szkolne Koło Misyjne kiermaszu można było zakupić pączka lub faworka. W piątek, 1 marca, była okazja do wrzucenia datków do specjalnej skarbonki. Dodatkowo w niedzielę, 3 marca, po każdej Mszy świętej w kościele św. Jana Bosko Mali Misjonarze mimo deszczu również stali z „puszką”. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację oraz wsparcie tamtejszych wspólnot w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie.
Po raz kolejny pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji. Szczególne podziękowanie kierujemy do Małych Misjonarzy i ich rodziców, którzy ponownie okazali nam wielkie wsparcie i dzięki którym mogliśmy zorganizować nasz kiermasz.

Scroll Up