Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„WYPRAWKA – PIÓRNIK I ZABAWKA”

Administrator 15 października 2017, 20:21

Tagi:

Poseł Błażej Parda zorganizował zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci w polskich szkołach za wschodnią granicą. Uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile chętnie włączyli się do akcji „Wyprawka – piórnik i zabawka”. Przy pomocy wolontariuszy kierowanych przez pp. Małgorzatę Lipską i Agnieszkę Zühlke udało się zebrać wiele przyborów szkolnych i zabawek, m.in. kredek, długopisów, zeszytów, pisaków, książek, podręczników, zeszytów ćwiczeń, maskotek, puzzli itp., które 12 października 2017 r. zostały przekazane organizatorom akcji.
Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy!