Wyniki finału VI Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Infosukces”

Administrator 2 kwietnia 2019, 17:19

15 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły Jakub Pawłow oraz Maksym Ślugajski uczestniczyli w finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „InfoSukces” organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.
Na ostateczne wyniki musieliśmy czekać dwa tygodnie. Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Jakub Pawłow został laureatem konkursu zajmując 7 miejsce w Polsce, a Maksym Ślugajski uzyskał tytuł finalisty plasując się na miejscu 11.
Gala wręczenia nagród we wszystkich konkursach organizowanych przez Politechnikę Łódzką odbędzie się w dniu 17.04.2019 r. Jakubowi i Maksymowi serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.
Więcej o konkursie można przeczytać pod adresem: