facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wyniki finału VI Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Infosukces”

Administrator 2 kwietnia 2019, 17:19

15 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły Jakub Pawłow oraz Maksym Ślugajski uczestniczyli w finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „InfoSukces” organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.
Na ostateczne wyniki musieliśmy czekać dwa tygodnie. Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Jakub Pawłow został laureatem konkursu zajmując 7 miejsce w Polsce, a Maksym Ślugajski uzyskał tytuł finalisty plasując się na miejscu 11.
Gala wręczenia nagród we wszystkich konkursach organizowanych przez Politechnikę Łódzką odbędzie się w dniu 17.04.2019 r. Jakubowi i Maksymowi serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.
Więcej o konkursie można przeczytać pod adresem:
http://www.weeia.p.lodz.pl/konkursy/konkurs-informatyczny-infosukces-2/

Scroll Up