Wyjście klas VIII i III gimnazjum na Targi Edukacyjne

Administrator 8 października 2018, 21:35

5 października 2018 r. uczniowie klas VIII oraz klas III gimnazjum wzięli udział w Targach Edukacyjnych odbywających się w ramach X Pilskich Subregionalnych Targów Pracy i Kariery, które odbywały się w Invest Parku.
Uczniowie mieli możliwość obejrzenia i wysłuchania prezentacji Joanny Kardasz-Dyc oraz uczestników wyprawy naukowo-badawczej na Spitsbergen, mogli skorzystać z indywidualnych porad doradców zawodowych lub rozwiązać test, który bada predyspozycje do wykonywania określonych zawodów. Jedna z klas wzięła także udział w warsztatach „Od pasji do kariery. Wykorzystaj swój potencjał.” prowadzonych przez pana Kamila Tarkę, założyciela Polskiej Federacji Sportów Elektronicznych.
Uczniowie z chęcią skorzystali z przygotowanych dla nich atrakcji i chętnie korzystali z pomocy specjalistów, których celem było pomóc im w podjęciu świadomej i trafnej decyzji dotyczącej wyboru dalszej ścieżki kształcenia.