Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wycieczka klasy 8c nad morze

Administrator 21 czerwca 2022, 13:16

8 czerwca, po otrzymaniu wszystkich ocen końcowych, klasa 8c wybrała się na zasłużony wypoczynek nad morze. Wycieczkę zorganizowała p. Kamilla Lewandowska, a opiekę nad uczniami sprawowały również panie Dorota Ratajczak oraz Marika Naskręt.

Spędziliśmy nad Bałtykiem trzy słoneczne, pogodne dni. Z naszej mety w ośrodku wypoczynkowym w Chłopach codziennie wyruszaliśmy na długie wędrówki plażą do sąsiednich miejscowości – Sarbinowa i Mielna. Poszaleliśmy w wesołym miasteczku, graliśmy w gry sportowe, grillowaliśmy, a wieczorami podziwialiśmy bajkowe zachody słońca. Po trudnym dla ósmoklasistów ostatnim roku nauki w szkole podstawowej taka rekreacja nad morzem to czas wytchnienia, a po doświadczeniach zdalnej edukacji cenna jest każda chwila spędzona razem.

10 czerwca wieczorem wróciliśmy do Piły – opaleni, z piaskiem w butach i miłymi wspomnieniami.