Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wycieczka klas sportowych do Sypniewa

Administrator 6 czerwca 2019, 21:50

W dniach 29 – 31 maja 2019 r. uczniowie klas 4a i 5a wraz z wychowawcami: pp. Katarzyną Bielawską i Marianną Rysiewską oraz opiekunami: pp. Agnieszką Czobit i Krzysztofem Krogulcem gościli w ośrodku „ACTIV“ w Sypniewie k/ Jastrowia, który okazał się idealnym miejscem dla młodych sportowców. Do naszej dyspozycji były: pełnowymiarowy basen kryty 25m, plaża basenowa na zewnątrz z dwoma basenami, pełnowymiarowa hala sportowa, boisko do siatkówki plażowej, wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią, tenis stołowy, gry zręcznościowe, piłkarzyki, profesjonalne korty tenisowe, sale do tańca.
Uczniowie bardzo intensywnie trenowali, bawili się i wypoczywali. Natomiast w Bornym Sulinowie zmagali się w czasie gry terenowej Paintball. Było super!

Scroll Up