Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wycieczka do Wioski Surfera

Administrator 16 maja 2019, 11:29

W dniach 8 – 10 maja 2019 r. klasa 8c wraz z wychowawcą panią Anną Popławską i opiekunem panią Agnieszką Zühlke brała udział w wycieczce do Wioski Surfera. Nie była to zwykła wycieczka, wymagała bowiem od uczniów dużej aktywności fizycznej. Każdy dzień zaczynał się od ćwiczeń, a kończył na tańcach.
Uczniowie podczas trzech dni pobytu mieli wiele atrakcji, m. in. pływali łodziami kanu, wspinali się na ścianę wspinaczkową, strzelali z wiatrówki, pływali na desce, jeździli kolejką tyrolską, uczestniczyli w nocnych podchodach, a w dniu wyjazdu ci bardziej odważniejsi spróbowali swoich sił w morsowaniu. Wycieczka na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

Scroll Up