Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wycieczka do Trójmiasta

Administrator 20 maja 2019, 14:17

W dniach 14 – 15 maja 2019 r. uczniowie klasy 5b z wychowawczynią panią Julią Kamińską-Jachnik, klasy 6b z panią Martyną Szalą i klasy 6c z panią Sabiną Pierzchałą wraz z paniami Małgorzatą Gracz i Mariką Naskręt pojechali do Trójmiasta. Najlepsza wycieczka, jak to powiedział jeden z uczniów. Gdynia, Sopot i Gdańsk, wszystkie te miasta zwiedziliśmy zatrzymując się przy ciekawych punktach: Okręt ORP Błyskawica, Centrum Nauki Eksperyment, molo w Sopocie, Stare Miasto w Gdańsku, Muzeum II Wojny Światowej oraz Stadion Energa. Bezpieczni i pełni wrażeń, trochę zziębnięci niechętnie wróciliśmy do Piły, …tam było tak pięknie.

Scroll Up