facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wycieczka do Teatru Wielkiego w Poznaniu

Administrator 6 marca 2019, 10:21

6 lutego 2019 r. już po raz piąty dzieci z naszej szkoły pojechały do Teatru Wielkiego w Poznaniu. Na piękny balet pt. Kopciuszek wybrała się klasa 1c z wychowawcą p. Joanną Stawicką – Pipowską i klasa 2a z wychowawcą p. Hanną Włoch. Kompozytorem przepięknej muzyki do baletu jest Sergiusz Prokofiew. Wspaniała scenografia, muzyka symfoniczna na żywo i zespół baletowy to wszystko przeniosło widzów w cudowny świat baśni. Podczas baletu nie zostało wypowiedziane ani jedno słowo, a jednak wszystko było zrozumiałe. Pełni wrażeń wszyscy mieli ochotę na kolejne spotkanie ze sztuką w tak dużej dawce, ale to dopiero za rok.

Scroll Up