Wycieczka do Gniezna

Administrator 11 grudnia 2019, 15:18

W Mikołajki, 6 grudnia 2019 r., dzieci z klasy 2a pod opieką pp. Małgorzaty Staniszewskiej i Danuty Bogusławskiej oraz rodziców wyjechały na wycieczkę do fabryki bombek w Gnieźnie. Celem naszego wyjazdu było poznanie kolejnych etapów powstawania bombek. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obserwowały jak są wydmuchiwane, malowane i ręcznie dekorowane bombki. Podczas warsztatów dzieci samodzielnie malowały i ozdabiały swoje bombki. Na zakończenie wizyty w fabryce dzieci otrzymały bombki ze swoim imieniem, oraz te, które wcześniej własnoręcznie ozdobiły. Tuż przed odjazdem do domu zjedliśmy pyszny obiad. W wesołej atmosferze i doskonałych humorach wróciliśmy do Piły, gdzie przed szkołą czekali na nas rodzice. Było super!