Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wycieczka do Biskupina

Administrator 21 maja 2019, 11:35

We wtorek 14 maja uczniowie klas czwartych (4b, 4c i 4d) pod opieką wychowawców: pp M. Stefanowskiej, M. Jasińskiej, P. Disterhefta oraz pani A. Adamskiej i pana J. Kowalskiego odbyli niezwykłą podróż w przeszłość. Tego dnia odwiedzili Osadę Archeologiczną w Biskupinie. W czasie tej wspaniałej lekcji historii dzieci poznały tajemnice życia mieszkańców dawnej osady. Nasi uczniowie zwiedzili Muzeum Kolei Wąskotorowej i przejechali kolejką z Wenecji do Biskupina. Przygodę zakończył rejs stateczkiem. To był dzień pełen wrażeń i dobrego humoru, chociaż pogoda wycieczkowiczów nie rozpieszczała.

Scroll Up