Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wycieczka do Alpakolandu

Administrator 29 maja 2019, 22:44

10 maja 2019 r. klasa 1b wraz z wychowawczynią p. Dominiką Dryką wybrała się na wycieczkę klasową do Alpakolandu koło Margonina. Uczniowie wzięli udział w lekcji edukacyjnej, karmili i przytulali alpaki, kozy oraz inne zwierzęta hodowlane, a w ramach integracji spędzali wesoło czas na placu zabaw. Jedna z dziewczynek obchodziła tego dnia urodziny, nie mogło więc zabraknąć głośnego „Sto lat” i szczerych życzeń. Serdecznie dziękujemy cudownym mamom: Pani Kościerskiej, Pani Szerement i Pani Piotrowskiej za pomoc w organizacji wycieczki.

Scroll Up