Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wycieczka 2b i 2c do Rogowa

Administrator 19 czerwca 2019, 15:21

30 maja 2019 r. uczniowie klas 2b i 2c pod opieką wychowawczyń p. Doroty Sokołowskiej, p. Mirosławy Zart-Buszki oraz p. Emilii Kryzy i p. Iwony Starkowskiej wybrali się na wycieczkę do Rogowa. Tam, wśród drzew, nad brzegiem jeziora podziwiali piękne okazy dawnych mieszkańców naszej planety – dinozaury. Po spacerze z przewodnikiem, który opowiadał o nich ciekawe historie, uczniowie zabawili się w archeologów. Każdy miał zadanie do wykonania – musiał wydłubać z bryły ukryte figurki dinozaurów i muszelek. Kolejną atrakcją był park linowy, na którym wszyscy musieli wykazać się dużą sprawnością odwagą. Cała grupa spisała się tam na medal! Później były zakupy pamiątek i pożegnanie z tym uroczym miejscem. Wszyscy wrócili w znakomitych humorach, już planując kolejną wycieczkę. Zapraszamy do lektury gazetki na korytarzu, na której zaprezentowano wrażenia z pobytu w Rogowie.

Scroll Up