Wręczenie nagród za konkursy plastyczne

Administrator 29 września 2020, 21:01

Miło nam poinformować o ogromnym sukcesie plastycznym dwóch uczniów naszej szkoły. Uczeń Łukasz Domagalski (6a) dnia 6 września 2020 r. w Osieku odebrał nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „Obrazki dawnej wsi – zagroda wiejska”. Konkurs był organizowany przez Muzeum Okręgowe w Pile i Filię w Osieku.
Z kolei uczeń klasy 6b Alan Chmielewski dnia 23 września 2020 r. w Poznaniu odebrał nagrodę za wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. „Cztery pory roku z OZE”. Konkurs był organizowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Pula nagród konkursu, była wysoka, a na naszego reprezentanta, czekała atrakcyjna nagroda.
Zarówno Łukaszowi jak i Alanowi serdecznie gratulujemy zajętych miejsc i równocześnie życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach!