Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wolontariuszki w akcji

Administrator 26 listopada 2017, 20:28

Tagi:

11 listopada 2017 r. podczas tegorocznego Biegu Niepodległościowego odbyły się zbiórki pieniędzy dla chorych dzieci. Dziewczyny ze Szkolnego Koła Wolontariatu Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile pod opieką p. Agnieszki Zühlke i Małgorzaty Lipskiej, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, chętnie włączyły się do akcji. Do specjalnie oznakowanych puszek z wielkim zaangażowaniem zbierały pieniądze na rzecz Adriana, chłopca ze zdiagnozowanym zespołem FAS, nadpobudliwością psychoruchową i nadczynnością tarczycy. Ze względu na swoją niepełnosprawność Adrian wymaga stałej opieki wielu specjalistów: logopedy, pedagoga, psychologa, psychiatry, endokrynologa i neurologa. Specjalistyczne leczenie i terapia są bardzo kosztowne. Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę, rodzice chłopca bardzo dziękują!