Wolontariusze w akcji „Przygarnij Burka i Kocurka”

Administrator 20 września 2019, 19:39

15 września 2019 r. uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką p. Agnieszki Zühlke udali się do pilskiego schroniska na jubileuszową akcję „Przygarnij Burka i Kocurka”. Młodzież poznała psy i koty do adopcji. Dowiedziała się kto i na jakich zasadach może adoptować przebywające w schronisku zwierzęta. Dla uczestników akcji przygotowano dodatkowe atrakcje, m.in. pokaz pierwszej pomocy dla czworonogów, spotkanie z behawiorystą, pokazy szkolenia psów oraz prezentacje stowarzyszeń i sklepów zoologicznych. Nie zabrakło również loterii i pysznego, czekoladowego urodzinowego tortu. Organizatorzy nie zapomnieli o psiakach. Specjalnie dla nich został również przygotowany tort. Akcję z całą pewnością można udać za udaną.