facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wizyta górnika w klasie 6b

Administrator 5 grudnia 2018, 19:39

27 listopada 2018 r. klasa 6b wraz z wychowawcą p. Martyną Szalą miała rzadką i wyjątkową okazję spotkania z górnikiem PGNiG-u Panem Krzysztofem Gackiem, który z okazji zbliżającej się Barbórki opowiadał uczniom o swojej pracy.
Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o trudnej pracy górnika np. w jaki sposób wydobywa się ropę i gaz oraz do czego te surowce są wykorzystywane.
Pan Górnik ubrany w piękny galowy mundur, który zaprezentował klasie, cierpliwie odpowiadał również na wszystkie pytania dzieci i prawie jak św. Mikołaj rozdawał różne upominki. Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi za ciekawe spotkania, zaangażowanie i profesjonalizm.

Scroll Up