facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wizyta 4a w Warsztatach Terapii Zajęciowej

Administrator 17 października 2019, 18:35

15 października 2019 r. dzięki uprzejmości kierowniczki Warsztatów Terapii Zajęciowej p. Hanny Gapińskiej uczniowie klasy 4a pod opieką p. Krystyny Mańkowskiej mieli możliwość zwiedzenia pracowni z uroczymi przewodnikami: panią Lucyną i panem Arturem, którzy z pasją opowiedzieli nam o pracy osób niepełnosprawnych w poszczególnych pracowniach. Osoby przebywające na warsztatach mają możliwość pracy w pracowni stolarskiej, ceramicznej, rękodzieła, a także szlifowania umiejętności kucharskich, rozwijania talentu aktorskiego czy pasji muzycznej.
Warsztaty są nieocenioną formą pomocy niepełnosprawnym oraz ich rodzinom, a dzięki zaangażowaniu ludzi o wielkich sercach stają się drugim domem dla uczestników.

Scroll Up