Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wigilia w klasie 4b

Administrator 31 grudnia 2017, 12:06

Puzon, gitara, chór – to dopiero była wigilia. W dniu 22 grudnia 2017 r. w klasie lingwistycznej 4b odbyła się uroczysta wigilia. Uczniowie wraz ze swoją wychowawczynią, panią Julią Kamińską – Jachnik, przygotowali niezapomnianą wigilię. Nie zabrakło takich pyszności jak: paszteciki, paluszki rybne, barszcz czerwony, rogaliki, pyszne ciasta i ciasteczka oraz owoce. Jednak wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na występ Zuzi Kamińskiej i Roberta Piaseckiego. Uczniowie nie mogli wyjść z podziwu dla Zuzi, dziewczynki o filigranowej figurze, która doskonale zagrała na jakże nietypowym, być może dla dziewczynek w jej wieku, instrumencie – mianowicie na puzonie. Na buziach, szczególnie chłopaków, rysowało się szczere zaskoczenie a zarazem ciekawość – jak ona to robi! Wspaniałym również występem była gra na gitarze w wykonaniu Roberta. Chłopiec zagrał kilka kolęd, a na fanki nie musiał długo czekać, gdyż u jego boku chętnie i z zaangażowaniem, dziewczyny z klasy – tworząc chór – przepięknie i bezbłędnie zaśpiewały nasze polskie kolędy. Były prezenty i ciepłe słowa podczas życzeń i dzielenia się opłatkiem, to był niezapomniany dzień.