Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wigilia klasowa w 3b

Administrator 23 grudnia 2021, 18:37

17 grudnia w klasie 3b odbyła się Wigilia klasowa. Uczniowie składali sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Oczywiście były też prezenty, które sprawiły bardzo dużo radości. W tym dniu dzieci zaśpiewały również „ Sto lat…” swojej koleżance Ali, która obchodziła swoje 9 urodziny, był tort i kartki z życzeniami. Kolejną niespodziankę przygotowała też dla nas Hania, która przyniosła do szkoły gitarę i pięknie zagrała nam kolędy i piosenki świąteczne. W tej milej atmosferze kosztowaliśmy przyniesione smakołyki i spędzaliśmy miło czas. To był niezwykły dzień, pełen radości i uśmiechu.