facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wigilia klasowa w 3a

Administrator 7 stycznia 2019, 17:21

20 grudnia 2018 r. w klasie 3a odbyła się klasowa Wigilia. Na początku tego świątecznego spotkania, uczniowie wraz z wychowawcą, p. Moniką Chmielewską, podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Następnie wszyscy zasiedli do stołu, na którym znajdował się poczęstunek, zorganizowany przez rodziców uczniów. Długo jednak nie udało się powstrzymać ciekawości i uczniowie przystąpili do wręczania sobie wzajemnie prezentów – każdy z nich osobie, którą wylosował podczas klasowych Mikołajek. Było przy tym mnóstwo radości. Wszystko odbywało się przy akompaniamencie kolęd, co sprawiło, że panowała wspaniała, świąteczna atmosfera. Tradycyjnie, jak co roku, tego dnia klasa obchodziła również urodziny Ani. W tym roku, w ramach świętowania tychże urodzin, Ania poczęstowała wszystkich pysznymi lodami. Był to bardzo udany i pełen niespodzianek dzień.

Scroll Up