Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wigilia klasowa 1b

Administrator 24 grudnia 2019, 08:12

Czas Bożego Narodzenia to czas szczególny, czas kiedy radość powinna gościć w naszych sercach. 19 grudnia 2019 r. w klasie 1b odbyła się klasowa Wigilia. Na początku tego świątecznego spotkania wszyscy uczniowie samodzielnie przygotowywali piękne dekoracje na świąteczny stół, a były to pomarańcze udekorowane goździkami i świąteczne kartki z życzeniami. Po nakryciu białymi obrusami stołów wspólnie z wychowawcą p. Elżbietą Wrzesińską dzieląc się opłatkiem wszyscy uczniowie składali sobie nawzajem życzenia. Dopiero po wspólnym odśpiewaniu ulubionych kolęd „ Świeć gwiazdeczko „ czy „Dzisiaj w Betlejem” dzieci częstowały się przysmakami, które przygotowali dla nich rodzice. Oczywiście były też prezenty, wspólne zabawy i rozwiązywanie zagadek, które sprawiły dużo radości i uśmiechu. Atmosfera była cudowna. Był to bardzo udany i pełen niespodzianek dzień.