Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Administrator 26 stycznia 2021, 20:18

Szanowni Państwo, Rodzice, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile.
Już po raz czwarty, od 2018 r., nasza szkoła włącza się do wspaniałej akcji, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku, podczas 29 Finału, nie jesteśmy jednak w stanie ze względu na pandemię zorganizować imprezy w szkole. Nasi wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek, ale założyliśmy również e-skarbonkę na nazwisko Agnieszka Czobit (opiekun Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły), do której mogą Państwo wpłacać pieniądze, a dzięki której będziemy mogli zweryfikować, ile pieniędzy udało nam się wspólnie zebrać jako Szkoła Podstawowa nr 3 w Pile. Wiem, że jak zawsze możemy liczyć na naszych Rodziców i Przyjaciół i również w tym roku Państwo nie zawiodą. Pamiętajmy! Dobro Powraca!
Bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty na podane niżej konto e-skarbonki:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/42qhzl

Scroll Up