Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wieczór Pieśni Patriotycznej

Administrator 15 listopada 2019, 16:30

11 listopada 2019 r. z okazji Narodowego Święta Niepodległości zespół wokalny i schola, złożone z uczniów naszej szkoły, pod kierunkiem s. Małgorzaty Kuczmy wzięły udział w Wieczorze Pieśni Patriotycznej zorganizowanym przez parafię św. Jana Bosko w Pile. Spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem Hymnu Państwowego. Następnie zostały wykonane pieśni patriotyczne z różnych okresów naszej historii, wysłuchaliśmy prelekcji na temat odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na koniec odśpiewaliśmy Rotę i w rytmie poloneza rozeszliśmy się do domów. Nie zabrakło tradycyjnych Rogali Marcinkowskich.

Scroll Up