Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Warsztaty przeprowadzone przez uczniów z KMO

Administrator 22 grudnia 2016, 20:02

21 grudnia uczniowie z Klubu Młodego Odkrywcy odwiedzili Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile. Celem spotkania było wspólne eksperymentowanie. Razem z uczniami wyprodukowaliśmy piękne, kolorowe i pachnące mydełka. Wytworzyliśmy troszkę śniegu na Święta oraz mając do dyspozycji różne odczynniki, bawiliśmy się kolorami. Udało nam się wyprodukować kolorową piankolinę, ciecz Nienewtonowską i piasek kinetyczny. Uczniowie byli zachwyceni. Dziękujemy za mile spędzony czas i do zobaczenia w II semestrze.

Anna Popławska