facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Warsztaty pieczenia pizzy

Administrator 8 marca 2019, 10:23

W ramach obchodów Dnia Kobiet, 7 marca 2019 r. klasa 5a wraz z wychowawcą p. Marianną Rysiewską oraz opiekunami wybrała się do Restauracji Folklor w Jastrowiu na warsztaty pieczenia pizzy. Po dobraniu odpowiednich proporcji i składników własnoręcznie wyrabialiśmy ciasto, które następnie formowaliśmy w dowolnym kształcie, aby ostatecznie przystroić je ulubionymi dodatkami. W czasie, gdy nasze pizze wypiekały się w prawdziwym piecu chlebowym, my udaliśmy się do sali zabaw, by aktywnie i wesoło spędzić czas oczekiwania. Po paru kwadransach nasze dzieła były gotowe do konsumpcji. Okazało się, że oprócz talentów sportowych posiadamy również talenty kulinarne.
Następnie zwiedziliśmy mini zwierzyniec z zagrodą kóz i królików, a niektórzy z nas próbowali swych sił w dojeniu krowy. Jednym słowem było SUPER!

Scroll Up