Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Warsztaty kulinarne w Zespole Szkół Gastronomicznych

Administrator 18 kwietnia 2017, 18:27

Tagi:

Grupa gimnazjalistów z klas trzecich 05.04.2017 r. udała się na warsztaty kulinarne do Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile. Uczniowie zostali zapoznani z zasadami obowiązującymi na terenie pracowni, otrzymali fartuchy, czepki, rękawice i przystąpili do wyznaczonych im zadań. Mieli do przygotowania pasty twarogowe, koktajle z truskawkami i szpinakiem oraz babeczki marchwiowe. Nasi uczniowie spisali się na medal, wszystkie przygotowywane potrawy były wykonane prawidłowo. Po wykonanej pracy i uporządkowaniu stanowisk, wszyscy usiedli do degustacji wykonanych potraw. Nauczycielki przedmiotów zawodowych, które pomagał naszym uczniom w wykonywanych pracach przekazały nami informacje na temat wartości odżywczych wykonanych potraw i zdrowego odżywiania.

Małgorzata Gracz