facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Warsztaty kulinarne w 3a

Administrator 8 lutego 2018, 21:03

24 stycznia 2018 r. w ramach innowacji pedagogicznej „Moje zdrowie – moja przyszłość” odbyły się w klasie 3a kolejne warsztaty kulinarne. Tym razem uczniowie pod opieką wychowawcy p. Dominiki Dryki wcielili się w rolę małych cukierników i przygotowali francuskie ciasteczka z owocami. Jest to nasza nietypowa, ale jakże zdrowa propozycja na karnawałowe wypieki. Mamy nadzieje, że uczniowie będą chcieli popisać się swoimi nowo nabytymi umiejętnościami w domu i niebawem przygotują dla rodziców słodką niespodziankę.

Scroll Up