facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Warsztaty językowe w Zespole Szkół Ekonomicznych

Administrator 9 stycznia 2019, 20:17

W poniedziałek przed świętami, 17 grudnia 2018 r., klasa 4b wraz z wychowawcą p. Małgorzatą Stefanowską została zaproszona na warsztaty językowe do Zespołu Szkół Ekonomicznych. Zajęcia, w świątecznie udekorowanej auli, prowadzili uczniowie technikum Ada, Klaudia, Patrycja, Klaudia, Sabina oraz Wiktor. Młodzież nawiązała wspaniały kontakt z dziećmi z naszej szkoły. Pracowaliśmy w dwóch grupach. Mieliśmy zaśpiewać po angielsku „Merry Christmas Everyone” oraz nauczyć się układu tanecznego do tej piosenki. Czasu nie było dużo, więc pilnie staraliśmy się wywiązać z tego zadania. Podczas prezentowania naszych wokalnych i tanecznych talentów okazało się, że obydwie grupy były tak samo dobre. W przerwach braliśmy udział w różnych konkursach, w których nagrodą było zdjęcie w studiu nagrań znajdującym się w szkole. Mieliśmy okazję sprawdzić naszą znajomość słownictwa w języku angielskim, biorąc udział w interaktywnym quizie świątecznym. Zabawy i śmiechu było dużo, a nasi starsi koledzy i koleżanki nie musieli nam podpowiadać. Pod koniec warsztatów na scenie auli zaprezentowaliśmy piosenkę „Winterkinder”.
Roger Buton powiedział „Znajomość języka jest kluczem ku mądrości”. Dziękujemy za możliwość udziału w tych wyjątkowych zajęciach.

Scroll Up