Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wakacje z wolontariatem

Administrator 12 września 2018, 21:43

Tagi:

Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 3 Pile podczas wakacji nie tylko odpoczywali i nabierali sił na kolejny rok szkolny, ale uczestniczyli również w akcjach wolontarystycznych. Od 19 do 22 lipca 2018 roku pomagali przy organizacji warsztatów origami podczas Konwencji w RCK w Pile. Był to dla naszych Wolontariuszy okres wytężonej pracy jak i świetnej zabawy. Podczas kolejnej akcji, w przeddzień rozpoczęcia roku szkolnego, młodzież naszej szkoły zaangażowana była w pomoc przy obsłudze Półmaratonu Philipsa.
Naszym wspaniałym Wolontariuszom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, wytrwałość i zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka! Cieszymy się na kolejny rok wspaniałej i owocnej pracy!