Uroczysty apel

Administrator 23 czerwca 2017, 08:57

22 czerwca 2017 odbył się uroczysty apel, na którym wręczono nagrody laureatom wszelkiego rodzaju konkursów odbywających się w roku szkolnym 2016/2017. Uczniowie naszej szkoły brali aktywny udział zarówno w konkursach organizowanych na terenie naszej szkoły jak i poza nią. Były to m. in. konkursy historyczne, polonistyczne, językowe, fizyczne, plastyczne, fotograficzne, sportowe, ale również zawody wędkarskie. Podziękowanie otrzymali również uczniowie, który brali aktywny udział w organizacji „Nocy w szkole”. Pani dyrektor Danuta Piotrowska pogratulowała laureatom konkursów, a wszystkim pozostałym uczniom życzyła kolejnych sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

A. Łajdych