„Tyle dymu w całym mieście”

Administrator 11 czerwca 2018, 22:00

24 maja 2018 r. odbyło się przedstawienie profilaktyczne pt. „Tyle dymu w całym mieście” przygotowane przez uczniów klasy IIB gimnazjum pod opieką pp. Małgorzaty Gracz i Danuty Bogusławskiej. Celem spektaklu było uświadomienie uczniom, jak dużym zagrożeniem są nałogi (w tym wypadku uzależnienie od nikotyny) i jak ważna jest umiejętność dokonywania mądrych decyzji. Uczniowie klas 6,7 oraz II i III gimnazjum mieli okazję zastanowić się nad tym, czy warto sięgać po papierosa niszcząc własne zdrowie, tylko po to, by podporządkować się modzie. Młodzi ludzie musieli zmierzyć się z istotnym problemem – dbać o zdrowie i żyć bez nałogów, czy utracić miłość i przyjaźń? Odpowiedź na to pytanie pozostawiliśmy naszym odbiorcom, licząc na dokonanie właściwego wyboru.