Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Turniej szachowy online

Administrator 31 marca 2021, 20:00

27 marca 2021 r. odbyły się I Mistrzostwa Polski w szachach online zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 5 w Pile. Zawodnicy musieli zalogować się na platformie kurnik.pl i rozegrać swoje partie szachowe z innymi zawodnikami. Uczniowie naszej szkoły również spróbowali swoich sił w tym turnieju. W zawodach wzięło udział 155 osób. Naszą szkołę reprezentowali: Lena Jurgiewicz (6b)
miejsce 46, Maksymilian Grela (8c) miejsce 49, Hubert Cierpicki (6b) miejsce 61, Maksym Andrzejewski (6b) miejsce 82.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Scroll Up