Turniej rekreacyjno – sportowy

Administrator 28 września 2020, 21:06

W piątek, 25 września 2020 r., na Powiatowym Stadionie przy ul. Okrzei w Pile odbył się Turniej Rekreacyjno Sportowy. Sześcioosobowe drużyny (trzy dziewczęta i trzech chłopców) rywalizowały w czterech konkurencjach: trójskok z miejsca, rzut piłką lekarską oburącz w przód, sztafeta wahadłowa i tor przeszkód. Punkty uzyskane przez drużynę w każdej z konkurencji sumowały się na wynik końcowy rywalizacji, w której to nasz zespół nie miał sobie równych zajmując I miejsce przed Szkołą Podstawową nr 4 w Pile, Szkołą Podstawową nr 11 w Pile i Szkołą Podstawową w Wyrzysku. Zwycięską drużynę, pod opieką p. Marianny Rysiewskiej, tworzyli uczniowie kl. 6a w składzie: Amelia Chlebek, Wiktoria Grzegorczyk, Maja Michalska, Nikodem Kończak, Filip Rysiewski i Miłosz Wróblewski.
Impreza była też okazją do podsumowania rywalizacji sportowej szkół, organizowanej przez Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile, w ramach XXI Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2019/2020. W rywalizacji tej wśród kl.4-6 Szkół Podstawowych zajęliśmy II miejsce.