Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Turniej o Puchar Tymbarku

Administrator 24 maja 2022, 11:11

23 maja 2022 r. reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły, pod opieką p. Marzeny Ślebiody,  wzięła udział w Finale Wojewódzkim XXII Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku, który odbył się na boiskach sportowych w Szamotułach. Dziewczęta rozegrały trzy mecze piłki nożnej w kategorii wiekowej U12K: dwa wygrały i jeden przegrały. Pomimo dobrego występu, tylko zwycięzca grupy uzyskał awans do finału głównego. Nasze uczennice biorąc udział w tym turnieju zdobyły doświadczenie i nowe umiejętności.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!