Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Szkolny Turniej Wiedzy Ekologicznej i Wędkarskiej

Administrator 11 marca 2018, 09:43

6 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się szkolny Turniej Wiedzy Ekologicznej i Wędkarskiej zorganizowany przez opiekuna Szkółki Wędkarskiej p. Andrzeja Górnego. W Turnieju wzięło udział 8 uczniów klas szóstych. Turniej składał się z dwóch konkurencji: testu wiedzy ekologicznej i wędkarskiej oraz rzutów na celność do Tarczy Arenberga. Po zsumowaniu wyników obu konkurencji najlepszymi w szkole okazali się: 1 miejsce – Julia Tomaszewska (6b) – 63 pkt., 2 miejsce – Maja Patynowska (6b) – 54 pkt., 3 miejsce – Martyna Wróblewska (6a) – 53 pkt., 4 miejsce – Marcelina Grabowska (6a) – 52 pkt, 5 miejsce – Aleksander Szatanik (6a) 48 pkt, 6 miejsce – Aleksandra Szerement (6a) – 47 pkt.
Reprezentacja naszej szkoły przygotowuje się do udziału w XVIII Turnieju Wiedzy Ekologicznej i Wędkarskiej organizowanym przez Radę ds. Młodzieży Okręgu Nadnoteckiego PZW, który odbędzie się w dniu 24 marca 2018 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Pile.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.