facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Szkolny Konkurs Historyczny

Administrator 17 października 2019, 18:31

7 października 2019 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Historyczny z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej dla uczniów klas VII – VIII, który został przygotowany przez nauczyciela historii p. Jarosława Kowalskiego. W konkursie wzięło udział 15 uczniów, każdą klasę reprezentowało 3 uczniów. Uczniowie rozwiązywali test ze znajomości zagadnień: Polska w przededniu II wojny światowej oraz napaść Niemiec i ZSRS na Polskę.
Oto wyniki zmagań historycznych: I miejsce – Antoni Naranowicz (7b), II miejsce – Szymon Matuszczak (7b), III miejsce – Julia Chalecka (8b). Wielkie gratulacje dla zwycięzców oraz uczniów biorących udział w konkursie!

Scroll Up