facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Szkolny Dzień Chłopaka

Administrator 1 października 2019, 18:20

Ciekawość, zniecierpliwienie, długie oczekiwanie – takie przeżycia towarzyszyły chłopcom w ten szczególny dla nich dzień 30 września. Tradycją już stały się obchody „Dnia Chłopaka” w naszej szkole. Również w tym roku dziewczyny nie zawiodły. Członkinie Samorządu Uczniowskiego przygotowały krótkie przedstawienie z tej okazji, składały serdeczne życzenia i ofiarowały słodkie co nieco. Ogłoszono również wyniki konkursu na super-chłopaka w każdej klasie. Oto one: klasa 4a Iwan Werhun, klasa 5a Filip Rysiewski, klasa 5b Błażej Wajer, klasa 5c Karol Jerks, klasa 5d Jakub Sawicki, klasa 5e Wiktor Lipski, klasa 6a Mikołaj Płachta, klasa 6b Oliwer Chowra, klasa 6c Aleksander Gniadzik, klasa 7a Jan Starkowski, klasa 7b Antoni Naranowicz, klasa 7c Alan Witwicki, klasa 8a Paweł Skrzypek, klasa 8b Alan Szlakowski
Gratulujemy!!!
Ponadto odbył się pokaz mody ukazujący, jak powinien wyglądać strój galowy ucznia naszej szkoły, a jakich ubrań lepiej nie wybierać na szkolne akademie. Dla niektórych w naszej szkole to już ostatni Dzień Chłopaka, dla innych pierwszy. Dzień upłynął w bardzo miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że nasza niespodzianka sprawiła chłopcom przyjemność.
Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

Scroll Up