Szkolne wybory

Administrator 19 czerwca 2021, 07:38

16 czerwca odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wzięło udział 258 uczniów z klas 3-7 naszej szkoły. Bardzo nam miło poinformować, że Przewodniczącą SU w roku szkolnym 2021/2022 została uczennica klasy 7b Aleksandra Heinrich, a Jej zastępcą został Konrad Łyżwiński z klasy 7b. Członkami zarządu SU będą: Lena Jurgiewicz (6b), Michał Szmydt (6b), Julia Zander (6b).
Wyniki poszczególnych kandydatów: Aleksandra Heinrich – 113, Lena Jurgiewicz – 33, Konrad Łyżwiński – 70, Michał Szmydt – 21, Julia Zander – 20. Głosy nieważne – 1.
Jednocześnie odbyły się też wybory nowego Rzecznika Praw Ucznia. Miło nam poinformować, że Rzecznikiem Praw Ucznia w roku szkolnym 2021/2022 została pani Magda Juszczak.
Wyniki poszczególnych kandydatów: pani Magda Juszczak – 167, ksiądz Daniel Śliwiński – 85, głosy nieważne – 6.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.