facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Szkolne Koło PCK

Administrator 12 marca 2019, 19:40

6 marca 2019 r. naszą szkołę odwiedził Prezes Rejonowego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża Pan Mirosław Walc. Pan Prezes uroczyście zainaugurował działalność szkolnego koła PCK i wręczył legitymacje członkowskie przybyłym uczniom.
Do koła należą uczniowie klasy 1b, którzy tworzą Klub Wiewiórki oraz grupa uczniów klas piątych szkoły podstawowej. Opiekunami starszej grupy zostały Pani Marzena Ślebioda oraz Pani Marianna Rysiewska, natomiast nad małymi wiewiórkami czuwać będzie Pani Dominika Dryka. Obie grupy będą współdziałały propagując zdrowy styl życia, dbałość o higienę i właściwe odżywianie oraz zasady udzielania pierwszej pomocy.

Scroll Up