Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Szkolne jasełka

Administrator 24 grudnia 2019, 08:27

Przedstawienie Bożonarodzeniowe od wielu lat wpisane są w kalendarz szkolnych uroczystości. I tym razem nie było inaczej. W piątek, 20 grudnia 2019 r., uczniowie naszej szkoły mogli obejrzeć montaż słowno – muzyczny pod tytułem „Wigilijny wieczór” opowiadający o polskich zwyczajach świątecznych, przygotowany przez uczniów z klasy 6b, pod czujnym okiem p. Ewy Koniec.
Nad stroną muzyczną czuwała s. Małgorzata Kuczma. Piękny śpiew kolęd w wykonaniu chóru złożonego z uczniów klasy 1b, ale też oprawa muzyczna w wykonaniu dziewcząt, które przygrywały na fletach – pojawiły się też skrzypce, uświadomił nam, że Święta są już naprawdę bardzo blisko. Scenografię, która stanowiła dopełnienie dzisiejszej uroczystości została przygotowana przez p. Angelikę Adamską
Zaangażowanie uczniów sprawiło, że do naszej szkoły w ten przedświąteczny czas zawitała magiczna, świąteczna atmosfera. Po pierwszym występie ks. Daniel Śliwiński wszystkim zgromadzonym nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom złożył świąteczne życzenia. Drugi występ zakończył się życzeniami złożonymi przez ks. Dariusza Presnala – proboszcza parafii św. Jana Bosko, który odwiedził dziś naszą szkołę.