Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

SZKOLNA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Administrator 17 października 2017, 21:59

13 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Oprócz nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi zaproszeni zostali także emerytowani pracownicy szkoły. Na spotkanie przybyły również członkinie Prezydium Rady Rodziców z przewodniczącą Rady Rodziców p. Magdaleną Kadur.
W przystrojonej na tę okazję sali gimnastycznej odbył się występ przygotowany przez naszych uczniów pod kierunkiem opiekunek Samorządu: pp. Agnieszkę Czobit i Joannę Jarugę oraz przez pp. Sabinę Pierzchałę i Elżbietę Wrzesińską.. Uczniowie zaprezentowali program satyryczny dotyczący szkoły pt. „Jak odróżnić w szkole nauczyciela od ucznia” i piosenkę „14 października” oraz złożyli życzenia nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi w dniu ich święta i podarowali słodki upominki.
Podczas akademii nagrody Dyrektora Szkoły za całoroczną pracę dydaktyczno – wychowawczą odebrali następujący nauczyciele: pp. wicedyrektor Agata Demczar i Beata Senska oraz pp. Iwona Adaszak – Kontek, Agnieszka Czobit, Paweł Disterheft, Dominika Dryka, Małgorzata Gracz, Magdalena Jasińska, Emilia Kryza, Małgorzata Lipska, Dominika Lipska – Gendera, Agnieszka Łajdych, Krystyna Mańkowska, Anna Popławska, Marianna Rysiewska, Małgorzata Staniszewska, Hanna Włoch, Anna Wojtysiak, Elżbieta Wrzesińska, Agnieszka Zühlke.
Również pracownicy administracji i obsługi zostali uhonorowani nagrodami Dyrektora Szkoły za swoją pracę na rzecz uczniów i szkoły: pp. Roman Adamek, Małgorzata Buszka, Marzena Cieślak, Robert Gudański, Małgorzata Józefowicz – Filipiak, Grażyna Łobos, Maria Mądrawska, Ewa Michalska, Dorota Stachowiak, Wiesława Wełniak, Aldona Wenzel.
Pan dyrektor pogratulował także p. Jarosławowi Kowalskiemu, który w poniedziałek, 16 października w sali InwestParku podczas Miejskiej Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbierze nagrodę Prezydenta Miasta Piły.