facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Szkolenie Wolontariuszy

Administrator 4 października 2019, 16:25

2 października 2019 r. z inicjatywy koordynatorów Szkolnego Koła Wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 3 w Pile odbyło się szkolenie dla wolontariuszy, które poprowadziła pani Grażyna Dobosz – członkini Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Pile. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas siódmych i ósmych pod opieką p. Małgorzaty Lipskiej. Uczestnicy dowiedzieli się na czym polega działalność wolontarystyczna oraz jakie są prawa i obowiązki wolontariusza. Zapoznali się również z kartą etyczną. Pani Dobosz opowiedziała o działalności Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Pile. Nasi wolontariusze mieli okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów dotyczących organizacji akcji wolontarystycznych w naszej szkole. Pani Grażynie Dobosz serdecznie dziękujemy za poprowadzenie kolejnego już szkolenia w naszej szkole. Spotkanie można uznać za bardzo owocne! Cieszymy się, że grono naszych wolontariuszy stale się powiększa!

Scroll Up