#szkolaodpowiedzialnacyfrowo

Administrator 13 stycznia 2022, 17:20

Nasza szkoła wzięła udział w akcji „Idą Swięta, nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj”. Uczniowie wspólnie z nauczycielami, wychowawcami świetlicy oraz rodzicami wypisywali życzenia na kartkach. Celem projektu jest przede wszystkim zapobieganie fonoholizmowi, ale także podtrzymywanie tradycji pisania i wysyłania kartek.
Wysłane kartki:

• sprawiają radość odbiorcy,
  • dają szansę by w osobisty sposób wyrazić wszystko to, co czujemy do osób najbliższych,
  • otrzymane kartki przywołują wspomnienia i pamięć o nadawcy, za każdym razem gdy na nie spoglądamy,
  • to dobra okazja, by wykazać się kreatywnością, rozwijać umiejętności manualne,
    przygotowywanie kartek to okazja do wspólnych rozmów, wspomnień.

Dziękujemy Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za zaangażowanie, a Fundacji Dbam o Mój Zasięg za możliwość udziału w projekcie.