Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Administrator 7 października 2020, 20:58

2 października 2020 r. odbył się X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tej akcji edukacyjnej wzięły udział aż 5242 szkoły z 33 krajów na całym świecie: Polska, Rosja, Chorwacja, Ukraina, Białoruś, Rumunia, Łotwa, Turcja, Stany Zjednoczone, Egipt, Portugalia, Mongolia, Litwa, Indie, Gruzja, Meksyk, Irlandia, Bośnia i Hercegowina, Estonia, Birma, Katar, Malta, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Anglia, Chile, Kamerun, Włochy, Ekwador, Arabia Saudyjska, Kazachstan, Australia, Czechy i Holandia.
W ten piątek, w klasach, zostały przeprowadzone egzaminy z tabliczki mnożenia przygotowane przez p. Karolinę Świgoń. Uczniowie, którzy bezbłędnie udzielili odpowiedzi na 10 pytań otrzymywali tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”.
Celem przedsięwzięcia było przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja była okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Ponadto uczniowie mieli okazję potrenować umiejętności matematyczne poprzez gry dydaktyczne i specjalnie na tą okazje przygotowane karty pracy.
Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy egzaminatorom i ich asystentom oraz wszystkim uczestnikom. To była dobra, pożyteczna zabawa!

Scroll Up