Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Administrator 30 listopada 2020, 16:39

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”
Z okazji tego wesołego święta Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs o nazwie „Selfie z Misiem”. Uczniowie naszej szkoły niezwykle chętnie wzięli w nim udział. Nadesłano dziesiątki pomysłowych, kolorowych zdjęć przedstawiających rozmaite miśki w ramionach uczniów lub uczniów w ramionach… miśków.
Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, bo wszystkie zdjęcia zasługują na wielką pochwałę i podziw, ale ostateczne wyniki konkursu są następujące:
I miejsce: Karolina Dominikowska (4c), II miejsce: Julia Filipiak (2b), III miejsce: Zofia Sieniawska (2b), wyróżnienie: Jakub Szczepski (7c) oraz Amelia Kujawa (7b).
Nagrody i dyplomy zostaną przekazane w drugim półroczu.Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!