Świąteczna Zbiórka Żywności

Administrator 4 grudnia 2018, 15:55

W dniach 30 listopada i 1 grudnia 2018 r. odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Bank Żywności w Pile. Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile wyposażeni w koszulki, identyfikatory i informacyjne ulotki przez dwa dni zbierali produkty spożywcze w Markecie „Stogrosz” i „Lewiatan”. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i hojności mieszkańców udało się zebrać sporą ilość produktów spożywczych, które zostaną przekazane osobom najbardziej potrzebującym. Zebrana przez wolontariuszy żywność została przekazana do magazynów Banków Żywności, gdzie będzie odpowiednio posortowana. Następnie trafi do hospicjów, domów samotnej matki, schronisk dla ofiar przemocy, noclegowni, jadłodajni, domów dziecka i świetlic środowiskowych. Wspaniałym wolontariuszom zaangażowanym w zbiórkę serdecznie dziękujemy!