Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Sukces w XVIII Turnieju Wiedzy Ekologicznej i Wędkarskiej ON PZW w Pile

Administrator 26 marca 2018, 19:50

24 marca 2018 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Pile, 124 zawodników, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z różnych miejscowości Okręgu Nadnoteckiego PZW i powiatu pilskiego, uczestniczyło w XVIII edycji Turnieju Wiedzy Ekologicznej i Wędkarskiej organizowanego przez Radę ds. Młodzieży Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile.
W kategorii szkół podstawowych (do 13 lat) startowało 46 reprezentantów, a w kategorii gimnazjum (od 14 do 16 lat) – 78. W Turnieju udział wzięli uczniowie z: Piły, Falmierowa, Jastrowia, Kosztowa, Krajenki, Szamocina, Złotowa, Wyrzyska, Wysokiej, Łobżenicy, Kaczor i Dobrzycy.
W pierwszej części Turnieju, zadaniem uczestników było rozwiązanie testu wiadomości z zakresu ekologii i wędkarstwa. Druga część Turnieju była konkurencją sprawnościową polegającą na wykonaniu rzutów piłeczką do Tarczy Arenberga.
Po zsumowaniu wyników obu konkurencji, w kategorii młodzieży 14 – 16 lat duży sukces odniósł Mateusz Marcinkowski (3A) zajmując III miejsce w kategorii indywidualnej. Tymoteusz Piłat (3B) sklasyfikowany został na dobrej 10 pozycji. W kategorii młodzieży do 13 lat Kacper Piotrowski (6b) zajął 13 miejsce w kategorii indywidualnej. W klasyfikacji drużynowej młodzieży gimnazjalnej nasza szkoła zajęła 7 miejsce.
Wszyscy zawodnicy w kategorii indywidualnej i drużyn, które zajęły miejsca od 1-6, zostali wyróżnieni odpowiednio, pucharami i statuetkami, natomiast 10 najlepszych zawodników w kategorii indywidualnej wyróżniono także sprzętem wędkarskim. Nagrody zostały ufundowane przez Starostę Powiatu Pilskiego i Radę ds. Młodzieży ON PZW.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom Turnieju!